Projektowanie ogrodów

Projektowanie w moim wykonaniu to zindywidualizowany proces, w którym moja wizja ogrodu jest konsultowana z oczekiwaniami klienta, jego upodobaniami, sposobem korzystania z ogrodu. Zaplanowanie zieleni w ogrodzie jest tylko częścią zadania.

Właściwe podejście do tematu polega na umiejętnym doborze roślin. Mam tu na myśli strefę klimatyczną dla naszego regionu, ukształtowanie terenu, ilość dostępnego światła, szybkość wzrostu poszczególnych roślin. W tym zakresie dysponuję odpowiednią wiedzą, którą z przyjemnością dzielę się z moimi klietami.

Moje projekty wykonuję ręcznie, a dostarczone rośliny są zdrowe i wybierane przeze mnie osobiście w najlepszych szkółkach w kraju.

PROJEKTOWANIE OGRODÓW

Pielęgnacja ogrodów

Projektowanie w moim wykonaniu to zindywidualizowany proces, w którym moja wizja ogrodu jest konsultowana z oczekiwaniami klienta, jego upodobaniami, sposobem korzystania z ogrodu. Zaplanowanie zieleni w ogrodzie jest tylko częścią zadania...

Kontakt

+48 601 65 80 31
ela@trzechogrodnikow.pl
napisz do nas

O mnie

niestrudzona pasjonatka pracy w ogrodzie. Duża wiedza na temat roślin
i zdolności plastyczne to cechy pomocne przy projektowaniu ogrodów

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.